کدام چرخ مسابقه Driving Force برای شما مناسب است؟

تفاوت بین Logitech G920 و G29

Logitech G920 vs. G29: Which Driving Force racing wheel is right for you

کدام چرخ مسابقه Driving Force برای شما مناسب است؟

به طور کلی بهترین

Logitech G29

در مقایسه با G920 ، G29 تقریباً از هر نظر بهتر است – مگر اینکه اتفاقاً از Xbox One به جای PlayStation 4. استفاده می کنید.

تنها جنبه ناامید کننده این سبک است ، اما به هر حال این موضوع ذهنی است.

G29VSG920

+سازگار با PlayStation 4 و PC
+کیفیت ساخت مشابه G920
+ویژگی های بیشتر
+مقرون به صرفه تر

با Xbox One سازگار نیست

کدام چرخ مسابقه Driving Force برای شما مناسب است؟

سازگار با Xbox

Logitech G920

کدام چرخ مسابقه Driving Force برای شما مناسب است؟

Logitech G920 نسخه ای بدتر از G29 از هر لحاظ به جز ظاهر است. با این حال ، این یک چرخ خارق العاده است و تنها گزینه Logitech برای کاربران Xbox One در دسترس است. با این حال ، اگر در رایانه شخصی بازی می کنید ، بهتر است با G29 از آنجایی که ارزان تر و در کل بهتر است استفاده کنید.

G29VSG920

+سازگار با Xbox One و PC
+خوب ساخته شده است
+عالی به‌نظر می‌رسد

گران‌تر است

اگر از Xbox One استفاده می کنید ، Logitech G920 باید انتخاب شما باشد زیرا در واقع تنها گزینه موجود برای Xbox One از Logitech است. با این حال ، اگر در پلی استیشن 4 یا رایانه شخصی بازی می کنید ، Logitech G29 با حاشیه بزرگ انتخاب بهتری است.

Logitech G920 vs. G29
سازگاری در برابر کیفیت

این مسابقه یک داستان سازگاری در مقابل کیفیت است. اگر Logitech G29 با Xbox One کار می کرد ، بدون شک گزینه بهتر خواهد بود. با این حال ، این تنها با پلی استیشن 4 و رایانه شخصی سازگار است و بازیکنان Xbox را با G920 به عنوان تنها گزینه خود از Logitech قرار می دهد. با این حال ، به این معنی نیست که Logitech G920 چرخ بدی است – در واقع وقتی صحبت از عملکرد استاندارد می شود ، این دو چرخ یکسان عالی هستند.

آنها از بسیاری جهات نیز یکسان هستند. هر دوی آنها از همان مواد ساخته شده اند و دارای یک فرمان چرمی دوخته شده با چرخش بسیار عالی 900 درجه است. هر دو در اندازه یکسان هستند و از نظر دوام و استفاده راحت هستند. در صورت تمایل به تنظیم تنظیمات خود ، هر دو امکان افزودن لوازم جانبی مانند پدال های پا را نیز دارند.

Spec

Logitech G920

Logitech G29

Compatibility Xbox One, PC PlayStation 4, PC
Materials Steel, aluminum, leather, nylon, thermoplastic Steel, aluminum, leather, nylon, thermoplastic
Rotation 900 degrees 900 degrees
Features Dual-motor force feedback, hall-effect steering sensor, overheat safeguard Dual-motor force feedback, hall-effect steering sensor, overheat safeguard, RPM lights, adjustment buttons, and knob

با این حال ، G920 با جزئیات جزئی تر شروع به از دست دادن این نبرد می کند. چرخ G29 از ویژگی های انگشت شماری برخوردار است که G920 فاقد آن است. این لیست شامل چراغ های چرخش در هر دقیقه (RPM) است که نشان می دهد چه موقع بازیکن باید به یک دنده جدید تغییر یابد. همچنین دکمه های اضافی / منفی و یک دکمه کنترل را خواهید داشت که به بازیکن کمک می کند تا تنظیمات داخلی کوچکی را در وسیله نقلیه خود داشته باشد. وقتی این مسئله را جفت کنید که G29 به طور قابل توجهی ارزان تر است ، می توان به راحتی دلیل چرخ بهتر آن را تشخیص داد.

سپس ظاهر بیرونی وجود دارد. ما شخصاً فکر نمی کنیم که لهجه های قرمز و آبی روشن G29 بسیار عالی به نظر برسد ، اما ممکن است برای شما جذاب باشد. G920 فقط براق و مینیمالیستی تر است و باعث می شود در کل نظافت بیشتری به نظر برسد ، اما آیا زیبایی شناسی بهتر G920 ارزش از دست دادن ویژگی ها و پرداخت بیشتر را دارد؟ درصورتی که از Xbox One استفاده نکنید ، ظاهر آن تنها دلیلی است که می خواهید G920 را بر روی پسر عموی با کیفیت خود ترجیح دهید.

Logitech G920 vs. G29

کدام را باید بخرید؟!

 

کدام چرخ مسابقه Driving Force برای شما مناسب است؟

راستش را بخواهید ، اگر از پلی استیشن 4 یا رایانه شخصی استفاده می کنید ، Logitech G29 به راحتی چرخی است که باید خریداری کنید. گذشته از ظاهر ، از نظر عینی بهتر از G920 در هر زمینه است.

اما اگر در Xbox One هستید خیلی احساس بدی نکنید. قیمت بالاتر Logitech G920 آزار دهنده است ، به خصوص که برخی از ویژگی های پاداش G29 را نیز ندارد. با وجود این ، اگرچه ، Logitech G920 هنوز یک کنترل کننده چرخ خارق العاده خیالی است که شما را رها نمی کند. این ویژگی ها بسیاری از ویژگی های مورد علاقه طرفداران بازی مسابقه ای را ندارند.