مودم روتر دو باند AC3100 مدل DSL-AC88U ایسوس

ما جوان‌های این نسل کمی شبیه زامبی‌ها شده‌ایم؛ با این تفاوت که به جای انسان، در همه جا به دنبال وای فای می‌گردیم و به سمت آن هجوم می‌بریم. از محل کار، کافی‌شاپ، رستوران گرفته تا مکان‌های عمومی و منزل و … یکسره به دنبال اتصال به شبکه بی‌سیم هستیم. برای بیشتر ما هم بهترین جا برای دسترسی به این شبکه، خانه است. جایی که می‌توانیم راحت گوشه‌ای دراز کشیده از شبکه بی‌سیم با خیال راحت استفاده کنیم. اما معمولا داستان به این خوبی پیش نمی‌رود. خارج از داستان تقسیم پهنای باند بین اعضای خانواده مشکلات بزرگ‌تر و ناپیدایی هم بر سر راه اینترنت گردی ما وجود دارند که بعضا متوجه آنها نمی‌شویم.

مشکل کجاست؟ ما از گجت و دستگاه های پیشرفته‌ای استفاده می‌کنیم که نیازمند اتصال به یک شبکه هوشمند و پرسرعت هستند. از گوشی‌های همراه جدید گرفته تا کنسول‌های بازی نسل جدید و لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌های پیشرفته. اما با وجود این وسایل پیشرفته معمولا به بستر و ابزارهای شبکه Wi-Fi توجه نمی‌کنیم و انتظار داریم ماشین آخرین مدل ما بتواند در جاده‌ای خاکی و پر دست‌انداز، قدرت خود را نشان دهد.

راه حل چیست؟ در یک جمله می‌توان گفت «شبکه Wi-Fi خود را به روز کنید». استفاده از روترها و مودم‌های به روز، جدید و حرفه‌ای می‌تواند شبکه بی‌سیم قدرتمند و پرسرعتی برای تمامی گجت‌های شما ایجاد کند. ولی مسئله اینجاست که بیشتر روترها و مودم‌های موجود در بازار بخشی از نیاز شما را پوشش می‌دهند و ممکن است مجبور شوید از چند محصول مختلف برای برطرف کردن همه نیازهای‌تان استفاده کنید. اما اگر به سراغ محصولات ایسوس بروید دیگر مشکلی نخواهید داشت. چرا که کامل‌ترین شبکه Wi-Fi در قلمرو پادشاهی محصولات شبکه ایسوس است.

یکی بجای همه

ایسوس برندی جهانی است که به تولید محصولات حرفه‌ای و ممتاز و باکیفیت مشهور است. سبد کالایی محصولات شبکه ایسوس،  شامل قوی‌ترین و سریع‌ترین و کامل‌ترین امکانات و تجهیزات بوده و نیاز کاربران را در هر سطحی برطرف می‌کند.

مزیت مهم ایسوس کامل بودن امکانات و داشتن تجهیزات و قابلیت‌های جذاب و کارا در مقایسه با کالاهای برندهای دیگر است. استفاده از هرکدام از محصولات شبکه ایسوس شبیه استفاده از چندین محصول از چندین برند ولی در یک مدل است. با توجه به نیاز روز افزون فناوری ها به شبکه بی سیم حرفه ای، دفتر ایسوس و مجموعه آونگ کمپینی با نام “یکی به جای همه” برپا کرده است تا برای کاربرانی که از پوشش شبکه Wi-Fi استفاده می کنند، به طور ملموس برتری استفاده از یک دستگاه شبکه ایسوس در ازای چندین دستگاه مبتنی بر شبکه از سایر برندها اثبات شود. هدف این کمپین، بالابردن سطح دانش همراهان است تا همه بتوانند با استفاده از دستگاهی مناسب، از پوشش قدرتمد، ایمن و پایدار شبکه لذت ببرند.